PODYPLOMOWE STUDIA KWALIFIKACYJNE - SPECJALNOŚĆ NAUCZYCIELSKA

W EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ
I WCZESNOSZKOLNEJ

STUDIA ONLINE

Trwa rekrutacjaDołącz do grupyUprawnienia już na jesień 2022Aplikuj teraz!

Trwa rekrutacjaDołącz do grupyUprawnienia jesienią 2022Aplikuj teraz!

Plan nauczania

Studia podyplomowe realizowane są w trybie online. Plan nauczania obejmuje następujące przedmioty specjalnościowe:

Przygotowanie w zakresie merytorycznym - Fonetyka, Praktyczna nauka języka angielskiego, Dziecięca literatura anglojęzyczna, Elementy historii i kultury krajów anglojęzycznych. Plan zgodny z Rozporządzeniem MNISW z dnia 25.07.2019 w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela.

Dydaktyka przedmiotu: 90 h

Praktyki: 90 h

Program jest ściśle dostosowany do aktualnej podstawy programowej przedmiotu Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej i spełnia wszystkie wymagania stawiane studiom kwalifikacyjnym w nowych standardach kształcenia nauczycieli (zgodnie z Rozporządzeniem MNISW z dnia 25.07.2019 w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela).

Posiadamy pozytywną akredytację państwową. Jesteśmy wpisani do ewidencji uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod nr 260.

Wpis potwierdza, że prowadzimy naszą działalność oświatową zgodnie z najwyższymi standardami i podlegamy regularnym kontrolom ministerialnym, które czuwają nad naszym poziomem kształcenia.

Nasz program studiów stworzony jest w oparciu o najnowsze rozporządzenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 25 lipca 2019 roku.

Organizacja studiów

czas trwania - 3 semestry

forma zjazdów - zjazdy weekendowe

forma zakończenia - egzamin końcowy

czesne za studia - 4 100 zł za całość (możliwość opłaty w ratach), w tym 200 zł opłaty wpisowej, która jest wliczona w poczet czesnego

forma studiów - tryb online

Adresaci

Słuchaczami studiów mogą być osoby, które posiadają kwalifikacje pedagogiczne, zdobyte w toku studiów I lub II stopnia, które chcą zdobyć kwalifikacje uprawniające nauczania przedmiotu Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Studia kierowane są do nauczycieli, którzy chcieliby uzyskać wiedzę merytoryczną, dydaktyczną i metodyczną w zakresie przygotowania do nauczania drugiego przedmiotu.

Absolwenci

Absolwenci studiów uzyskają kwalifikacje do nauczania Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Każdy słuchacz, który ukończył specjalność na studiach podyplomowych w GSW Milenium otrzymuje świadectwo ukończenia, potwierdzające uzyskane określone w programie efekty kształcenia i liczbę punktów ECTS.

Studia mają charakter kwalifikacyjny i wyposażają absolwenta w niezbędną wiedzę, umiejętności i kompetencje do nauczania przedmiotu Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Terminy składania dokumentów

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji, w tym wykaz wymaganych dokumentów i terminy składania dokumentów znajdziesz na podstronie poświęconej warunkom rekrutacji.

Opłaty

Gwarantujemy niezmienność w wysokości czesnego podczas trwania nauki na studiach w Milenium.
opłata rekrutacyjna200zł
czesne1300 zł/semestr
całkowity koszt4100 zł
Płatność za studia podzielona jest na 6 rat