<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=295768612517314&ev=PageView&noscript=1" />

30 lat doświadczenia
w kształceniu podyplomowym

Od 1993 roku (dawniej Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty w Kaliszu) kształcimy studentów na studiach podyplomowych, umożliwiając im ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji zawodowych i kompetencji w oparciu o ekspercką, a zarazem praktyczną wiedzę. W ten sposób kształcimy absolwentów, którzy stają się bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Nasza oferta to obecnie 41 specjalności nauczycielskich, terapeutycznych i menedżerskich. Nasz program studiów stworzony jest w oparciu o najnowsze rozporządzenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 25 lipca 2019 roku.

Na czele naszej doskonałej kadry naukowo-dydaktycznej stoi Kierownik Studiów Podyplomowych dr Iwona Gawrecka, doświadczona wykładowczyni, pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i dyrektor Zespołu Szkół Milenium.

Image

EKSPERCKA
WIEDZA

WYKŁADOWCY
PRAKTYCY

STUDIA
W FORMIE HYBRYDOWEJ LUB ONLINE

PONAD
28 000
ABSOLWENTÓW

30 lat historii i doświadczenia

Historia studiów podyplomowych rozpoczęła się w 1993 roku wraz z utworzeniem przez prof. nzw. dr. Lechosława Gawreckiego Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty w Kaliszu. Profesor, według własnej, autorskiej koncepcji i doświadczenia stworzył ogólnopolską placówkę specjalizującą się w menedżerskim, praktycznym kształceniu podyplomowym.

1993

Utworzenie Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty w Kaliszu

1993

2002

Utworzenie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium oraz Biura Studiów Podyplomowych w Gnieźnie

2015

Utworzenie Filii Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu oraz Ośrodka Studiów Podyplomowych GSW Milenium w Wągrowcu

2015

Dołącz do
28 tysięcy absolwentów!

Dyplom Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium posiada już ponad 28 000 absolwentów! Dokument jest potwierdzeniem najnowszej, eksperckiej wiedzy i praktycznych umiejętnościach docenianych na rynku pracy od lat. Nasi absolwenci odnoszą sukcesy na wielu polach, jako pedagodzy, nauczyciele, terapeuci, prowadzący własne przedsiębiorstwa, menedżerowie i konsultanci biznesowi.

Studia podyplomowe
do nauczania kolejnego przedmiotu

Jesteś nauczycielem? Zadbaj o swoją zawodową przyszłość!

Studia przygotowujące
do prowadzenia zajęć terapeutycznych

Jesteś nauczycielem, pedagogiem, terapeutą? Zdobądź dodatkowe kwalifikacje!

Studia podyplomowe menedżerskie

Szukasz nowych dróg rozwoju zawodowego? Stań się cenionym specjalistą na rynku pracy!
Image